Centrum Konferencyjno - Bankietowe Markiz to niepowtarzalny design, doskonała kuchnia i magiczna atmosfera. Obiekt mieści się w malowniczej okolicy Powiatu Koneckiego w odległości 2 km od centrum Końskich. Piękne zielone otoczenie, lokalizacja z dala od zgiełku miasta i najnowsze rozwiązania technologiczne tworzą idealne miejsce do organizacji wesel, komunii, chrzcin, bankietów, imprez okolicznościowych, wydarzeń biznesowych, konferencji i spotkań w gronie przyjaciół. 
Menu oparte jest o regionalne produkty najwyższej jakości. Naszą specjalnością jest nowoczesna kuchnia polska – tradycyjny smak podany w nowej, intrygującej odsłonie. Niepowtarzalne połączenia smaków proponowane przez Markiz podbijają serca gości i na długo pozostają w pamięci.

Otoczenie pięknego ogrodu i jeziorka tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca, który będzie stanowił idealną oprawę dla każdej uroczystości rodzinnej. czy biznesowej. Narzeczeni zorganizują tu niezapomniane przyjęcie weselne. Klimatyzowane, przestronne i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych sale bankietowe, przytulne pokoje, obsługa na najwyższym poziomie oraz wykwintna i urozmaicona kuchnia zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia Wirtualnego Spaceru po naszym obiekcie.
wirtualny spacer